Sala zabaw

Bawialnia

Wszystko to, czego potrzebujesz.

Dworek w Brzóskach to miejsce, gdzie na dobrą zabawę mogą również liczyć najmłodsi uczestnicy imprez – to właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy wspaniałą salę zabaw wyposażoną w przeróżne atrakcje. Obejmuje ona dwa pomieszczenia. W pierwszym znajduje się rzutnik multimedialny oraz specjalny ekran projekcyjny z nagłośnieniem, są tam także różnego rodzaju zabawki. Niewątpliwie największym zainteresowaniem maluchów cieszy się jednak wyjątkowa konstrukcja zabawowa. Składa się ona między innymi z kilku zjeżdżalni, trampoliny, przejść tunelowych i siatkowych oraz huśtawek. Może bawić się na niej jednocześnie nawet 30 dzieci.

Drugie pomieszczenie to sala konsumpcyjna, gdzie ulokowaliśmy kominek, stoliki, krzesła oraz kanapy i serwis kawowy dla dorosłych. Warto zorganizować tu wspaniałe przyjęcie urodzinowe swojemu dziecku z możliwością zaproszenia nawet 50 gości! Pomieszczenia są wentylowane i klimatyzowane, a dzieli je szklana ściana, co umożliwia obserwowanie dzieci podczas zabawy i kontrolowanie ich bezpieczeństwa. Nasi doświadczeni kucharze zadbają natomiast o pyszne i jakościowe jedzenie dla maluchów.

W przypadku sprzyjającej pogody dzieci chętnie korzystają z dużego placu zabaw „COMBO” składającego się między innymi z kilku zjeżdżalni, huśtawek, ścianki wspinaczkowej oraz z drabinek. Zainteresowaniem maluchów cieszą się też takie elementy jak rura strażacka, trap piracki czy stół piknikowy. Plac zabaw jest zlokalizowany na bezpiecznej nawierzchni, co zapobiega urazom podczas zabawy. Istnieje ponadto możliwość wynajmu zestawu Archery Tag Premium, dmuchanej tarczy Football Darts oraz 10 dmuchanych kul Bumber Ball. Dostępny jest również trawnik, gdzie można na przykład grać w piłkę. Zarówno w środku, jak i na zewnątrz organizowane są zabawy dla uczestników przyjęcia – współpracujemy z grupą Animacje – Bajkowo Dzieciom.

Impreza urodzinowa w naszej sali zabaw będzie dla Twojego dziecka niezapomnianym przeżyciem. Aby zapewnić mu takie wspaniałe wspomnienia, skontaktuj się z naszą kadrą pracowniczą i zarezerwuj termin!

Dworek w Brzóskach – idealne miejsce na Twoje przyjęcie!

Zapewniamy wszystko, co potrzebne, aby zorganizować niezapomnianą imprezę. Zachęcamy do rezerwacji terminów.