Imprezy okolicznościowe

Imprezy

Wszystko to, czego potrzebujesz.

W naszym Dworku w Brzóskach zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych. Posiadamy piękną, klimatyzowaną salę bankietową, gdzie odbywają się między innymi:

  • wesela,
  • chrzciny i przyjęcia komunijne,
  • imieniny i urodziny,
  • jubileusze,
  • imprezy firmowe.

W każdym przypadku zapewniamy profesjonalną obsługę, udostępniamy parking i ogród na terenie obiektu, a także umożliwiamy wykupienie noclegu. Dbamy również o wrażenia kulinarne Twoich gości – nad jakością serwowanych potraw czuwają nasi doświadczeni kucharze. Przygotowujemy pyszne przystawki na zimno i aromatyczne dania główne, dzięki czemu masz pewność, że nikt nie wyjdzie z imprezy głodny. Ulokowany w sali kominkowej bufet sprzyja natomiast spokojnym rozmowom w ramach przerwy od zabawy.

W naszym lokalu można jednak zorganizować nie tylko przyjęcia, lecz także szkolenia i konferencje. Wówczas udostępniamy przestrzeń oraz niezbędne wyposażenie – laptopy (posiadamy 16 sztuk), rzutnik, flipchart oraz nagłośnienie z mikrofonem. W zależności od indywidualnych ustaleń możemy zapewnić uczestnikom wydarzenia również obiad oraz serwis kawowy.

Zachęcamy do kontaktu w celu organizacji imprezy okolicznościowej, szkolenia firmowego albo konferencji w naszym lokalu.

Dworek w Brzóskach – idealne miejsce na Twoje przyjęcie!

Zapewniamy wszystko, co potrzebne, aby zorganizować niezapomnianą imprezę. Zachęcamy do rezerwacji terminów.