Hotel

Pokoje

Wszystko to, czego potrzebujesz.

Nasz Dworek w Brzóskach to urokliwy lokal otoczony pięknym ogrodem, znajdujący się w spokojnej okolicy. Stanowi idealne miejsce do organizacji różnych przyjęć okolicznościowych, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że w obiekcie znajdują się również pokoje gościnne. Wynajmując je, nie musisz martwić się o bezpieczny powrót gości do domu, zwłaszcza w przypadku tych uczestników imprezy, którzy przyjechali z drugiego końca Polski. Istnieje jednak możliwość wykupienia noclegu w sytuacji organizowania u nas nie tylko imprezy okolicznościowej, lecz także szkolenia firmowego czy konferencji.

Dysponujemy 13 pokojami.

Pokoje zostały funkcjonalnie i ergonomicznie zaprojektowane, co sprzyja spokojnemu wypoczynkowi. Estetyczne wykończenie sprawia natomiast, że przebywanie w tych pomieszczeniach jest zwyczajnie przyjemne. To przestronne pokoje, które pomieszczą łącznie około 50 osób – w każdym z nich bez problemu przenocujemy od 1 do nawet 5 gości. Na uwagę zasługuje też fakt, że zostały wyposażone w prywatne łazienki.

Warto skontaktować się z nami, aby omówić potrzebną ilość pokoi gościnnych. W każdym przypadku zapewniamy profesjonalną obsługę, doradztwo i opcję skorzystania z restauracji, która specjalizuje się w kuchni polskiej.

Dworek w Brzóskach – idealne miejsce na Twoje przyjęcie!

Zapewniamy wszystko, co potrzebne, aby zorganizować niezapomnianą imprezę. Zachęcamy do rezerwacji terminów.